sppcngadm Nekomentované

DENS 2017

Po troch úspešných ročníkoch aj v roku 2017, sa naša spoločnosť SPP CNG s.r.o. opäť zúčastnila na osvetovom projekte Dni energie na Slovensku – DENS 2017.

V Banskej Bystrici sa na námestí SNP dňa 9. júna 2017 propagovali zelené technológie, úspory energie ale aj udržateľná doprava.

Cieľom bolo priniesť informácie a predstaviť ľuďom výhody využívania stlačeného zemného plynu – CNG ako ekonomického a zároveň ekologického paliva pre osobné aj úžitkové vozidlá.

Obyvatelia Banskej Bystrice mali možnosť vidieť CNG vozidlá zblízka a tiež sa presvedčiť o ich výhodách a pozitívnych ekologických vplyvoch v rozhovoroch s našimi odborníkmi.

Myšlienku tohto podujatia sme podporili práve kvôli tomu, že sme presvedčení, že len trvalo udržateľný rozvoj má pre našu spoločnosť význam.

Ďakujeme všetkým zúčastneným a veríme, že sme boli prínosom nielen pre tých, čo si odniesli darčekové predmety, ale pre všetkých účastníkov DENS 2017.

S mottom  DNES 2017 – staňme sa opätovne spojivkou medzi občanmi a modernými technológiami  sa pripájame aj my a takýmito krokmi spoločne vykročíme smerom k udržateľnej budúcnosti

DSC_0215 DSC_0235 DSC_0231